Apartmány Bedřichov

Bedřichov 312, Bedřichov ( Zobrazit mapu)

Rezervovat

Cena od 290 Kč

+420 605 587 894
+420 605 587 894
Poslat dotaz
www.appartements-bedrichov.com

Jizerské Hory Wellness Ubytování na horách Ubytování pro rodiny s dětmi Golf Chaty a chalupy Levné ubytování

Poloha

Středisko Bedřichov je turistickým a lyžařským centrum Jizerských hor. Naše apartmány leží na krásném místě, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras.

Idelání podmínky i pro cykloturistiku. V zimě jsme jen 500 metrů od sjezdovek a 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených běžkařských tras (nástup na Jizerskou magistrálu). V místě jsou lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Ceny od 320,- Kč/os. - Volno a SLEVY po 04.12. dále !! Celoroční provoz.

Ubytování v 5 pěkných pohodlných apartmánech pro 2 - 8 osob, každý s veškerým přísluš. (i kuchyňskou linkou, koupelnou s vanou,WC, SAT-TV,

2 apartmány i s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, 1 s krbem) na krásném místě, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras (v zimě 500 metrů od lyžařských vleků a 100 metrů od začátku značených běžkařských tras).

Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma.

Celoroční provoz, ubytování ideální v každém ročním období.

DALŠÍ MOŽNOSTI:

Parkování u objektu zdarma.

Velká zahrada (3.000 m2), ideální rovněž pro děti.

K dispozici zahradní nábytek, venkovní gril, ohniště. Dostatek místa pro každý apartmán.

Na zahradě houpačky, skluzavky a prolézačky pro děti. Malý bazén. ¨

Zahradou nám protéká malý potůček.

Nejbližší restaurace 50 metrů.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

Apartmány jsou pěkné, nově zařízené, každý má vlastní zařízenou kuchyňskou linku, TV, koupelnu, a toaletu. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. Všechny kuchyňské linky jsou zařízeny mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím. Ve velkém apartmánu č. 1 je i el. sporák s pečící troubou.

Možnosti v okolí: 

V místě jsou obchody, restaurace, potraviny, tenisové kurty, bobová dráha, lanový park, bowlingové dráhy, lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy, diskotéka. V Liberci, 7km, se nachází velký krytý aquapark se zábavním centrem, dále zoologická a botanická zahrada atd..  Autobusové spojení. V okolí hrady a zámky, bývalé sklářské hutě, rozhledny.

Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, projížďky na koni, v kočáře, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada. Výborné podmínky pro cykloturistiku.

V Liberci, 7 km, se nachází největší Aquapark v Čechách, zoologická a botanická zahrada.

Krásné prostředí Jizerských hor, Bedřichov leží v jejich centrální části jako ideální východisko pro výlety.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Apartmán č.1 ca. 90m2 až pro 8 osob, s vlastním venkovním vchodem a terasou, 2 neprůchozimí ložnicemi -3+2 lůžka- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, s krbem, extra lůžko, kuchyňským koutem, koupelnou,WC, TV, wi-fi internet.

Kuchyňská linka je zařízena el. sporákem se 4 plotýnkami a pečící troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.2 s kuchyňským koutem, koupelnou s vanou,WC, TV, wi-fi internet. 2 dvojlůžka v obytné místnosti. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.3 s kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou,WC, TV, wi-fi internet. 2 dvojlůžka v obytné místnosti. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Apartmán č.4 s vlastním venkovním vchodem, ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, kuchyňským koutem, koupelnou s rohovou vanou,WC, TV, wi-fi internet. U apartmánu je terasa.

Apartmán pro 2 osoby s kuchyňským koutem, koupelnou s vanou,WC, TV, wi-fi internet. 2 dvojlůžka v obytné místnosti. Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Kuchyňská linka je zařízena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem, nádobím.

Aktivity

Aktivity:

- jaro, léto, podzim: Naše apartmány leží na krásném místě, jen 80 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras. Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, hrady a zámky,  dále projížďky na koni, v kočáru, koupání, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada apod.. Tenisové kurty 500 metrů. Bobová dráha, lanový park, bowlingové dráhy.

Sáňkařská dráha v létě i zimě. 3 km od nás je malá zoo s velbloudem, klokanem a malou pumou, a koňmi, je možná i jízda na saních nebo kočáře za koňmi.

Turistické centrum Bedřichov nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

- zima (prosinec – konec března): naše apartmány leží na krásném místě, jen 500 metrů od sjezdovek a 80 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených běžkařských tras (nástup na Jizerskou magistrálu). V místě jsou lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy.

Středisko Bedřichov je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Jedná se o středisko s vysokou přepravní kapacitou a širokými pláněmi ke sjezdovému lyžování. Je vybaveno systémem technického zasněžování a nabízí denně večerní lyžování pod umělým osvětlením.

Doprava

Autobusová zastávka ve směru z Liberce jen 80 metrů od nás, zastávka ve směru z Jablonce nad Nisou jen 400 metrů od nás.

Tip

Bedřichov - ubytování v 5 pěkných apartmánech na krásném místě s vl. příslušenstvím i kuchyňskou linkou, koupelnou,WC, SAT-TV, wi-fi internet.

Ideální ubytování v každém ročním období.