REZIDENCE CLUB CANADA

Lipno nad Vltavou 25, Lipno nad Vltavou ( Zobrazit mapu)

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Nabízíme Vám pobyt v našich komfortních apartmánech s wifi připojením, vybavenou kuchyní a parkováním zdarma.

Krásné prostředí pro chvíle odpočinku a pohodové relaxace na březích jezera LIPNO.

Ubytování na Lipně v komfortních apartmánech pro 2 až 22 osoby o velikosti 41 až 222 m2 !
Projížďky po okolí na kolech či koloběžkách, zážitky při sjezdu na speciálně upravených kolech.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

- obývací pokoj s kuchyňskou linkou
- jídelní stůl a židle podle počtu lužek
- rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu nebo 1-2 děti
- konferenční stolek
- DVD přehrávač
- LCD televize
- v ložnici postel pro 2 osoby
- 2x noční stolek
- ložní prádlo
- ručníky
- toaletní potřeby
- koupelna se sprchovým koutem a WC

Kuchyň: myčka nádobí, dvouplotýnkový sporák, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 4 osoby.

Zdarma: WiFi, parkování pro jedno auto

RELAX:

Wellness / Sauna a vířivka

V naší Rezidenci je pro ubytované hosty k dispozici také sauna pro 6 až 8 osob, šatny a sprchy. 

Klubovna, společenská místnost:

V rezidenci najdete prostornou společenskou místnost. Klubovnu můžete využít pro posezení s přáteli v otevírací době. Tyto prostory je možné po dohodě také pronajmout za 150,-Kč/hodinu.

Aktivity

MOŽNOSTI V OKOLÍ:


Stezka v korunách stromů
Největší lipenská atrakce posledních let. Od svého otevření stezku navštívilo už přes milion turistů. Stezka je 675 m dlouhá, vyhlídková věž je 40 m vysoká a z vrcholu vede 52 m dlouhý suchý tobogán (nejdelší v ČR). Z vyhlídkové věže je krásný výhled na Lipno nad Vltavou a okolí. Stezka je bezbariérová, otevřená celoročně (v letním období i v noci) a určitě stojí za návštěvu.

Cyklostezky, in-line
Lipno je cyklistický ráj a kromě nejznámější Jezerní cyklostezky (Lipno nad Vltavou – Frymburk) můžete na kolech nebo in-line bruslích vyrazit od přehrady no Přední Výtoně, z Horní Plané do Nové Pece nebo zkusit náročnější okruhy jak na asfaltu, tak v přírodě. Na turistických trasách můžete také provozovat v posledních letech velmi oblíbený nordicwalking – chůzi se speciálními holemi. Pro milovníky adrenalinu je připraven i bikepark vedoucí z vrcholu Kramolína (kam se pohodlně dostanou lanovkou).

Pláže, krytý bazén
V Lipně nad Vltavou je velká, prostorná pláž u přístaviště Marina Lipno. V případě nepříznivého počasí můžete také využít krytý bazén Aquaworld Lipno a nebo vzít děti do Hopsária Lipno

Vodní sporty
Na Lipně uvidíte nejčastěji plachetnici nebo windsurfing. Můžete si ale půjčit elektročlun, kajak, plachetnici nebo katamarán a pokud se třeba na plachtění necítíte, můžete se nechat jen svézt. A nebo se dívat – závody plachetnic, katamaránů nebo dračích lodí jsou na Lipně velmi populární – stejně jako sjezd divoké vody v Čertových proudech pod Lipnem. Nezapomenutelná je i jízda parníkem po Lipně mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem.


Turistika, památky, příroda
Lipno nabízí unikátní mix neporušené Šumavské přírody a kulturních a historických památek. Podívejte se na ledovcové Plešné jezero, získejte nádherné výhledy na Lipno a Alpy z Vítkova Hrádku.

Můžete navštívit nádhernou knihovnu v Cisterciáckém klášteře ve Vyšším Brodě, poštovní muzeum navštívit hrad Rožmberk proslavený Bílou paní, projít se podél známého Schwarzenberského plavebního kanálu, vyrazit na Čertovu stěnu nebo se podívat do Českého Krumlova jehož historické centrum je zapsáno v seznamu UNESCO.

Zima na Lipně
Skiareál Lipno je vyhlášeným lyžařským střediskem zejména pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Komu by nestačil, pár kilometrů za hranicí najde největší Šumavský skiareál Hochficht s FIS sjezdovkou a více než 22 km sjezdových tratí. Pokud přeje počasí, jsou kolem Lipna upraveny běžkařské tratě a ze zamrzlého Lipna se stává nejdelší bruslařská dráha na světě. Vyzkoušejte zimní Lipno !